20:34
Оновлюємо фарбоване покриття фасаду


Śnieżka Extra Fasad

З плином часу фасад будинку втрачає свій первинний вигляд – фарбоване покриття стає тьмяним, сірим та непривабливим, від чого можливі відшарування фарби, тріщини та інші дефекти.

Аби запобігти цим неприємним явищам та забезпечити фасаду бездоганний вигляд, необхідно оновити фарбоване покриття. Для цього треба не лише верно підібрати фарбу, а й верно виконати роботи з фарбування. Тоді фарбоване покриття довго зберігатиме привабливий та охайний вигляд Вам неободимо хорошая пластиковая арматура для технических цементных покрытий? В этом случае мы желаем предоставить вам самую лучшую Стеклопластиковая арматура Бровары качеством коей вы будете очень удовлетворены и при этом секономите немалые средства на доставке.. Варто також взяти до уваги, що фарбування фасаду – досить трудомісткий процес.

Найпопулярнішими є акрилові фарби. Для стійкого та довготривалого оновлення фасадного фарбованого покриття варто спробувати акрилову емульсійну фарбу для фасадів та зовнішніх робіт Śnieżka Extra Fasad. В основі цього продукту – технологія Complete Weather Protection, формула якої заснована на гібридній системі двох смол, що посилює водовідштовхувальні властивості та стійкість фарби до ультрафіолету. Високоякісні пігменти та наповнювачі у фарбі Śnieżka Extra Fasad гарантують покриттю стійкий та насичений колір, який можна тонувати на кольорувальному обладнанні за системою Sniezka Colour System згідно з каталогом Sniezka NCS Cascade у 518 кольорів, а також вручну за допомогою універсального пігментного концентрату Colorex в окремі кольори (до 10% від обсягу фарби).Завдяки чудовій покривній здатності Śnieżka Extra Fasad виходить матове фарбоване покриття, яке повною мірою забезпечує стінам «дихання».
Екологічність та безпечність фарби підтверджені екологічним сертифікатом. Фарба відповідає екологічним критеріям та вимогам СОУ ОЕМ 08.002.12.019:2017 оцінки життєвого циклу.

Розпочинають фарбування з ретельної підготовки основи, яка є гарантією отримання найкращого результату Вам нужно хорошая композитная арматура для ваших цементных покрытий? Тогда мы желаем предложить для вас самую достойную Стеклопластиковая арматура Краматорск качеством данной продукции вы окажетесь очень удовлетворены и еще секономите большие средства на доставке.. Насамперед усувають дефекти старенького покриття: відшарування, різні плями та місця ураження грибком. Нерівності поверхні вирівнюють шпаклювальною масою ACRYL-PUTZ® FD12 ФАСАД Вам неободимо лучшая металлопластиковая арматура для больших бетонных покрытий? В этом случае мы рады предложить вам самую достойную композитная арматура купить Херсон превосходством данной продукции вы окажетесь очень удовлетворены и при этом секономите немалые финансы на доставке.. За необхідності на основи з високою поглинальною здатністю, пористі, крихкі й такі, що осипаються, наносять ПОЛІМЕРНУ ҐРУНТОВКУ ГЛИБОКОГО ПРОНИКНЕННЯ ACRYL-PUTZ® GP41. Верно заґрунтована база має бути матовою.

Перед нанесенням фарбу Śnieżka Extra Fasad ретельно перемішують. Роботи з фарбування проводять за добротных погодних разумов, відсутності туману, опадів та за температури основи й навколишнього середовища від +5°C до +25°C.Дотримання вищеназваних рекомендацій з фарбування забезпечує отримання якісного та довготривалого фарбованого фасадного покриття, на яке виробник «Снєжка-Україна» надає 10-річну гарантію.

Джерело: sniezka.ua
Інформацію розміщено на правах реклами

Просмотров: 61 | Добавил: melanidl4g | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar